0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Давайте знайомитись!

Столична Кладовка – це сучасний складський комплекс, що вміщує велику кількість боксів (приміщень) для індивідуального зберігання.
У нас можна орендувати склад від 1м2 до 40м2, що дуже зручно і вигідно. Ви можете зберігати найрізноманітніші речі – починаючи від книг і закінчуючи мотоциклами. У будь-який момент ви можете збільшити або зменшити площу вашого приміщення, щоб не переплачувати за зайвий простір.

На відміну від складу відповідального зберігання, де ви витрачаєте час на складання опису і кожен спостерігає майно іншого, у нас ви використовуєте бокс на свій розсуд і ніхто крім вас не має до нього доступу.
Понад 15 років ми професійно працюємо як орендодавці складських та офісних приміщень. Столична Кладовка – другий наш проєкт у сегменті нової для України, але давно поширеної в Європі послуги Self Storage.

Ми розробили багаторівневу систему захисту, в якій передбачено всі варіанти будь-яких вторгнень. Це дає змогу нашим клієнтам орендувати бокси та комірки для зберігання цінних документів, прикрас, оргтехніки та навіть винних колекцій. Ми доклали максимум зусиль для того, щоб ви були спокійні за свої цінності та майно.

Ви можете відвідувати свій склад у будь-який час доби, без свят і вихідних! Ключ і карта доступу зберігаються тільки у вас! Бокс на сигналізації, пін-код від якої, знаєте тільки ви. Навіть у найхолоднішу погоду в складі підтримується комфортна температура.

У нас орендують бокси для бізнесу (зберігання документів, речей, техніки, товару тощо) і для особистого майна (меблі, велосипеди, візки, лижі, скутери, побутову техніку та інше). Вартість оренди складу постійна і включає в себе всі комунальні та інші платежі.

Завжди в адміністратора ви зможете придбати замки для боксу, пакувальні матеріали та скористатися безкоштовними візками та іншими складськими пристосуваннями. З нами зручно робити ремонти, здійснювати переїзди, вирушати в подорожі – ми перекладаємо відповідальність за ваше майно на себе! Приходьте до нас на зберігання і ви не розчаруєтеся.

Skladovka.UA – ВИБІР КРАЇНИ 2023

8 уровней защиты вашего имущества

Доступ за персональною електронною карткою

Датчики руху та доступу в кожному боксі

Механічний замок з особистим ключем

Система сигналізації в боксах і всьому периметру

Огороджена територія комплексу

Цілодобова фізична охорона

Додатковий контроль служби держ.охорони

Відеоспостереження та запис 24/7

Фотографії Складовки