0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Відповіді на ваші питання

Склад індивідуального зберігання — це теплий склад, розділений на бокси (міні-склади, комірки, кімнати, комори), що здаються в оренду на певний термін. Призначений для зберігання особистих речей (меблі, побутова техніка, спортивний інвентар тощо) та для бізнес-цілей організацій різних форм власності.

Бокс для зберігання речей — це окреме приміщення з металу всередині складу індивідуального зберігання. Ключ від дверей видається тільки власнику, і ніхто крім нього не має доступу в це приміщення.

Self-Storage — так називається склад для зберігання речей. Склад самообслуговування (Селф Сторадж/Сторедж/Сторідж) — традиційна англійська назва, яка прийшла до нас зі США, де цьому сервісу вже понад 80 років, і набула там повсюдного поширення.

Так, у нас є така послуга. Клієнт може залишити свій багаж, наприклад одну або кілька валіз. Або орендувати невелику камеру зберігання — локер (бокс мінімального розміру).

Вартість оренди боксу фіксована та охоплює всі витрати. Клієнт платить тільки встановлену ціну без ускладнень у вигляді комунальних та інших платежів. Залежно від терміну оренди складу та оплати — ціна знижується. Більш детально можна ознайомитись та самостійно розрахувати всі ціни в розділі Вартість.

У клієнтів максимально гнучкі можливості. У Складовці можлива оренда боксу для зберігання на термін від одного тижня до майже нескінченності. Клієнти нічим не обмежені.

У Складовці клієнт має доступ до свого складу цілодобово, а що там зберігається — знає тільки він. Повна автономія, без зайвих формальностей. 

Склад відповідального зберігання передбачає обмежене розпорядження своїм майном. Щоб здати або забрати речі необхідно пройти складну процедуру опису, приймання та видачі, а також підлаштовуватися під час роботи складу.

У нас можна зберігати:

 • Сезонні речі;
 • Меблі (шафи, дивани, стільці, столи, крісла тощо);
 • Побутова та орг.техніка;
 • Спортивний інвентар;
 • Дитячі речі та іграшки;
 • Велосипеди, мотоцикли, скутери та іншу техніку;
 • Товари для інтернет-магазинів;
 • Обладнання;
 • Архівні документи;
 • Усе інше, що не ввійшло до цього списку та не є  забороненим.

Звертаємо Вашу увагу, що з метою безпеки та дотримання законодавства в індивідуальних боксах зберігати заборонено:

 • Зброю, боєприпаси, вибухонебезпечні та займисті речовини;
 • Тварин, рослини, будь-яких живих істот;
 • Хімічні та токсичні речовини або предмети, що також виділяють пари або сильні запахи;
 • Продукти харчування, що швидко псуються;
 • Об’єкти, перебування яких у боксі може завдати шкоди майну компанії та/або третім особам, та/або заподіяти шкоду здоров’ю людей;
 • Предмети та речі, заборонені законодавством України

Складовка — професійний склад зберігання речей, де активовано комплекс сучасних охоронних систем. Більшість боксів обладнані датчиком руху та сигналізацією. Кожен клієнт отримує персональну електронну карту для доступу в комплекс. Бокс замикається на навісний замок, ключ від якого зберігається виключно у клієнта. Цілодобове відеоспостереження та фізична охорона, посилена мобільними групами поліції за викликом.

Щоб орендувати міні склад необхідно: 

Приватна особа — тільки паспорт або офіційний документ, що підтверджує особу.

Юридична особа — печатка, банківські реквізити, копії статутних документів.

Так, достатньо зарезервувати бокс потрібного розміру телефоном, а договір підписати вже під час привозу речей. Нема потреби приїжджати зайвий раз.

Також можливе оформлення договору оренди онлайн, без присутності клієнта.

Головне — узгодити все з адміністрацією.

Так. Для цього необхідно включити список осіб, яким буде дозволено відвідування, до договору та передати довіреній особі ключ від боксу, а також картку доступу в комплекс.

Розрахувати розмір можна самостійно, скориставшись правилом — 10:1. Необхідно розділити площу квартири або офісу на 10, і вийде оптимальний розмір боксу. Для більш вірного розрахунку та уникнення переплати зверніться до адміністрації Складовки.

Передбачено будь-які варіанти оплати — помісячно, поквартально, за півріччя та рік.

Головне пам’ятати:  чим довший період оплати — тим більша знижка на оренду свого складу.

Бокси для зберігання повністю порожні. Але якщо клієнт хоче збільшити площу зберігання він може поставити стелаж самостійно або уточнити в нас можливість надання полиць чи стелажів за додаткову плату.

Так, у нас в наявності є необхідний пакувальний матеріал: замки, коробки, палети, стретч-плівка. Більш детально про це вам розповість адміністрація Складовки.

У Складовці для клієнтів передбачені безкоштовні візки декількох видів. За погодженням з адміністрацією також можливі послуги вантажника.

У будь-який момент клієнт може змінити свій договір оренди. 

 • Заміна одного розміру боксу на інший (за наявності вільних площ)
 • Переривання договору.
 • Продовження договору.
 • Зміна бенефіціара договору.

Адміністрація Складовки врахує всі побажання клієнтів та зробить максимум для комфортної співпраці.

У Складовці представлені практично всі можливі розміри комірок для зберігання. Мінімальний метраж — камера зберігання 1 м3, потім бокс 1 м2, 1,5 м2, 2 м2 тощо. Є розміри – 12, 15, 25, 30 та 40 м2.

Завжди можливі варіанти залежно від потреб клієнтів.

Для наявних клієнтів, відвідування свого складу доступне цілодобово в режимі 24/7, без будь-яких обмежень.

Для підписання договору необхідно завітати до офісу в робочі дні з понеділка по п’ятницю, з 9:00 до 18:00, або попередньо узгодити свій візит у неробочий час, або підписати договори онлайн.

Як нас знайти?

вулиця Сім'ї Шовкоплясів, 7

Київ, Україна

+380 (44) 503 50 22

+380 (93) 139 66 22

+380 (67) 503 66 22

[email protected]

Доступ до вашого боксу цілодобово,
без вихідних та свят.

Підписання договору Пн-Пт з 9:00 до 18:00 або за попередньою домовленістю в будь-який зручний час.