0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Зберігання шин

Сьогодні практично кожен столичний житель є власником  авто. Натомість, зберігання автошин і дисків завжди викликає цілий ряд запитань. І якщо мешканці приватних будинків нехтують правилами зберігання і вирішують питання за допомогою гаражів, дач і сараїв, то у жителів квартир виникають труднощі, адже жоден автомобіліст не зберігатиме шини на балконі.

Де і як правильно зберігати автомобільні шини ми розповімо Вам в статті. Дотримуючись переліку вимог і правил зберігання, автовласники продовжують експлуатаційний термін автомобільного «взуття», виключивши ризики передчасної деформації і пошкодження. Важливо обов’язково пам’ятати  про такий чинник як безпека водія, яку забезпечують цілісні колеса і шини.

Основні правила зберігання шин і коліс

 

Нехтуючи правилами зберігання шин, можна не тільки вивести її з ладу, але також піддати себе і свій автомобіль високому ризику на дорогах. Щоб уникнути цього, слід дотримуватися простих рекомендацій зберігання:

  • після експлуатації і зняття шин, вони повинні бути ретельно очищені від бруду, камінців та іншого сміття;
  • шини потрібно вимити і висушити, потім оглянути на предмет тріщин і пошкоджень;
  • важливо не забути зробити позначки для переднього і заднього, правого і лівого коліс. Наприклад, ПП переднє / праве. Ставте позначки на бічних поверхнях шин;
  • для зберігання кожної шини краще придбати спеціальні чохли, які захистять виріб від зовнішніх чинників (вологості, температурних змін);
  • зберігати шини можна тільки в сухих і вентильованих приміщеннях, які не пропускають  пряме сонячне світло і джерела тепла;
  • температура для безпечного зберігання шин варіюється в діапазоні від 15 до 25 градусів;
  • складаючи шини в стек, їх положення періодично потрібно змінювати. Ще одним способом зберігання є підвішений стан, це оптимальний метод, в якому використовуються дротові гачки;
  • шини ні в якому разі, не можна зберігати поруч з горючими і легкозаймистими речовинами.

Виходячи з викладених вище правил, стає очевидним, що зберігання коліс в гаражі не відповідає вимогам. Тому відповідальні власники, які не бажають витрачати кошти на купівлю нових автомобільних комплектуючих, вважають за краще зняти спеціальний бокс для зберігання шин. Спеціалізовані складські приміщення створюють умови з урахуванням всіх вимог.

Особливості зберігання шин на вулиці

Іноді, зберігання автошин на вулиці це вимушений захід. І навіть якщо так сталося, що інших варіантів немає, важливо зробити все, щоб шини зберегли свої технічні характеристики. В першу чергу, шини потрібно закрити від прямих сонячних променів і вологи. З цією метою використовується водонепроникне і непрозоре покриття, яке забезпечує темряву і сухість. При цьому шинам потрібна вентиляція, в іншому випадку утворюється парова лазня. Складати шини на землю не можна, потрібно підняти їх над її поверхнею. Знову-таки укладаючи шини в стек, не забувайте змінювати їх порядок. Виділіть окрему зону для шин, поблизу якої не зберігаються горючі і хімічні речовини.

Сучасне рішення

І звичайно сучасним і оптимальним способом є здача шин на зберігання до нас в Столичну Кладовку. Оренда складу, або навіть міні-складу, дозволить вам не тільки правильно зберігати свої шини, але і розвантажити свої житлові або офісні приміщення. Крім шин, в складському боксі ви можете зберігати запчастини та інші речі, якими ви зараз не користуєтесь.

Приходьте до нас і сезонне зберігання в Столичній Кладовці для вас стане постійною звичкою.