Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Домашній переїзд

Домашній переїзд «головний біль» кожного мешканця, який вирішив тимчасово або назавжди покинути своє житло. Адже потрібно зібрати цілу купу речей, придумати, куди їх скласти, впорядкувати мотлох, організувати перевезення. Планування такого заходу має відбуватися без поспіху, грамотно і послідовно, адже тільки так можна оптимізувати і пришвидшити процес переїзду, виключити ризики збитків і втрат.

Декілька порад для тих, хто переїжджає вперше

Квартирний переїзд починається з інвентаризації. Це залізне правило, яким не варто нехтувати. Інакше протягом  року, періодично, власник квартири буде виявляти нові втрати, що виникли в процесі переїзду. Складіть список всіх речей, починаючи з найцінніших  і найдорожчих речей. Не перераховуйте предмети і речі в хаотичному порядку, записуйте все за категоріями (меблі, текстиль, книги і т.д.). Необхідно вирішити, які з речей ви перевезете на нову квартиру, а які здасте на тимчасове зберігання.

Переїзд це привід впорядкувати непотрібні речі і розпрощатися ними. Не потрібно накопичувати мотлох, який тим більше не варто перевозити в нове житло. У 95% випадків, речі якими не користувались більше двох років, так і не стають корисними. Позбавтеся від них, влаштувавши розпродаж або благодійний захід для бідних.

Якщо квартиру не продають і деякі речі залишаються, необхідно забезпечити сприятливі умови для їх зберігання накрити предмети поліетиленовою плівкою або газетами, згорнути килими, попередньо почистивши і ретельно висушивши їх. Коштовності, сімейні реліквії і антикваріат, на час переїзду краще перевести на орендований склад або в бокс.

Правила упаковки речей при переїзді

Для упаковки знадобляться такі матеріали:

  • картонні коробки. В середньому на одну кімнату йде від 20 до 30 коробок;
  • поліетиленові і вакуумні пакети, плівка;
  • скотч, який не залишає слідів на поверхнях (він потрібен для склеювання коробок, великих вантажів і заклеювання дверцят на меблях);
  • плівка з бульбашками або поролон. Матеріал використовують для захисту крихких предметів, предметів що б’ються або дряпаються.

Всі речі слід упаковувати за категоріями, орієнтуючись за тим самим написаним списком. На кожній коробці вкажіть вміст, включаючи кімнату, наприклад: “Посуд. Кухня” або« Картини. Передпокій». Це впорядкує процес розбору коробок і допоможе швидше облаштувати нове житло. Раціонально підписувати коробки кольорами маркера. Наприклад, коробки з червоною позначкою речі першочергової необхідності. Адже, як правило, нерозкриті коробки після переїзду можуть стояти ще кілька місяців.

Перевезення речей

Не менш важливим етапом переїзду є перевезення. На цьому етапі багато коробок просто «йдуть» в невідомому напрямку. Слід бути вкрай обережними, якщо речі вантажать кілька людей діяти потрібно узгоджено. Невеликі коробки краще разом перемотати скотчем. Весь вантаж обов’язково перераховувати. Не забувайте про страховку крихких предметів і  предметів, предметів що б’ються, загорнувши їх в поролон. У більшості випадків навіть маючи свій транспорт, люди вважають за краще звернутися в компанію, яка займається вантажоперевезеннями. Ці компанії надаються  послуги не тільки транспортування, а й навантаження. Вибирайте сертифіковану компанію з позитивними відгуками і надійним транспортом, узгоджуйте всі деталі заздалегідь: маршрут, кількість перевезень, об’єм вантажу.

Послуга “Переїзд в Києві”, цінова політика якої є досить лояльною на сьогоднішній день. Така послуга пропонується десятками компаній в столиці. Орендуючи бокси і контейнери для зберігання речей, переїзд пройде без збитків і втрат.