0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Зберігання речей на час переїзду

Переїзд — це одна з найбільш стресових подій у житті людини. Незалежно від того, переїжджаєте ви в інше місто, регіон або країну, процес пакування та перевезення речей може викликати у вас багато тривог та занепокоєнь. Однак, зберігання речей на складі Self Storage може зробити цей процес набагато простішим та менш напруженим.

Переїзд у людей може бути викликаний безліччю причин. Деякі переїжджають, щоб почати нове життя, інші переїжджають через роботу або сімейні обставини, а хтось просто хоче змінити навколишнє оточення. На превеликий жаль, останнім часом причиною переїзду можуть бути військові дії в нашій країні. Але незалежно від причин, переїзд часто пов’язаний з великою кількістю пакування, підйому важких предметів та транспортування їх у нове місце.

Однак, коли ви зберігаєте свої речі на складі Self Storage, ви можете зняти з себе безліч із цих стресів та занепокоєнь. Коли ви орендуєте бокс на складі індивідуального зберігання, ви зберігаєте свої речі в безпечному, охоронюваному та кліматизованому просторі. Ви обираєте розмір комори, який найкраще підходить для вашого майна, та заповнюєте її собі на втіху. Ви можете зберігати речі на складі Self Storage кілька днів, тижнів, місяців або років, а також забирати їх, коли вам потрібно.

Однією з переваг зберігання речей на складі Self Storage є те, що ви можете упакувати їх заздалегідь, що знизить стрес та тиск, пов’язані з переїздом. Коли ви заздалегідь упаковуєте речі, ви можете прийняти рішення про те, що залишити, що продати або що пожертвувати. Це може спростити вам переїзд, тому що ви вже знаєте, які речі ви хочете взяти з собою, а які можна залишити за рамками переїзду. 

Адже розібратися з документами та всіма робочими моментами непросто, а день виїзду часто не збігається з днем заїзду. Цей період можна пожити у друзів або в готелі, а меблі та будь-які інші предмети відправити на склад для тимчасового зберігання речей під час переїзду. Так ви будете впевнені, що не заважатимете своїм друзям, а їхній собака не розгризе ваш улюблений пуф.

Крім того, зберігання речей на складі Self Storage також може бути вигідним з точки зору вартості. 

Фахівці нашої компанії готові допомогти вам у будь-який час. Складські послуги є нашою спеціалізацією вже понад 15 років. Ми забезпечуємо високоякісний сервіс та гарантуємо бездоганне зберігання ваших речей. 

Для більш детальної інформації, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, які підберуть для Вас оптимальне рішення!

До ваших послуг:

Без компромісу. Сухі, теплі та чисті бокси для зберігання від 1 до 40 кв. метрів.

Без переплати. Завжди можете переїхати в комірку більшого або меншого розміру.

Без обмежень. Гнучкі терміни зберігання від одного тижня до нескінченності.

Без проблем. Відвідуйте свій склад цілодобово та в зручний для вас час.

Без обману. Прозора оплата — без комунальних, комісійних та інших платежів.

Без побоювань. Багаторівнева система безпеки, охорона 24/7

Фахівці нашої компанії готові допомогти вам у будь-який час. Складські послуги вже понад 15 років наша спеціалізація. Ми забезпечуємо високоякісний сервіс і гарантуємо бездоганне зберігання ваших речей.

Для більш детальної інформації, ви можете зв’язатися з нашими фахівцями, які підберуть для Вас оптимальне рішення!

 

Чому Складовка?

Зручне розташування

Система безпеки

Цілодобовий доступ

Великий вибір боксів

Усі склади у власності