0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Короткострокова оренда нерухомості стає все більш популярною

Здача квартири подобово — далеко не нова послуга, якою, напевно, хоч раз в житті, користувався кожен другий. Ще за радянських часів на вокзалах можна було зустріти людей, що пропонують здати житло подобово. Послуга була і залишається вельми популярною тому, що відшукати хороший номер, який буде вільний і за доступною ціною, вкрай складно.

З того часу, коли здача нерухомості в короткострокову оренду була в основному додатковим заробітком для населення похилого віку, минуло багато років. Сьогодні, таким видом заробітку займаються багато власників приватної нерухомості, а також різні компанії, що володіють не одним десятком квартир різного рівня комфортабельності.

В інтернеті діють електронні бази даних, які дозволяють вибрати і забронювати житло в онлайн-режимі практично в будь-якому місті України. Особливою популярністю така оренда користується серед працівників у відрядженнях, студентів, які приїжджають здавати сесію, а також серед тих, хто використовує орендовані квартири для особистих зустрічей.

Найбільш популярні такі квартири стають в кінці року, коли люди починають шукати місце для святкування Нового Року разом зі своєю компанією. Згідно з прогнозами фахівців, популярність послуги буде тільки зростати. І для цього існує безліч причин. Перш за все — це збільшення ділової активності серед громадян породжує збільшення попиту на короткострокову оренду, оскільки все частіше потрібно місце для проведення переговорів або організації зустрічі. Крім того, короткострокова оренда відноситься до тієї частини ринку нерухомості, яка найменше підпадає під вплив криз. Якщо вартість довгострокової оренди іноді може знижуватися, то ціна на короткострокову оренду житла залишається незмінною.

Короткострокова оренда офісів

Оренда житла на нетривалий період є загальновідомою послугою, в той час як про короткострокову оренду офісів знає ще не кожен. Ця пропозиція тільки починає набувати популярності, але вже є досить перспективною. Скористатися даною послугою можуть люди різних професій, які не потребують постійного офісу, але все ж в деяких випадках їм потрібно таке приміщення для проведення презентацій, обговорення деталей з замовниками та інших моментів. Саме для таких цілей була придумана послуга «офіс на годину». І це не просто назва, а реальна можливість взяти в оренду приміщення з усім необхідним обладнанням на термін від однієї години, і на різний гаманець: як бюджетні варіанти з мінімальним оснащенням, так і дорожчі приміщення з дизайнерською обробкою.

А є ще й такий популярний зараз серед молоді, фрілансерів і навіть цілих IT-шних команд — коворкінг. Оренда робочого місця, просто — стіл і стілець. До цього йде додатковий сервіс — Wi-Fi, принтер, кава і печеньки. І якщо кілька років тому, це було в дивину, то зараз так звані «антикафе» відкриті майже в усіх районах Києва.

Здача торгових точок

Ще однією новомодною пропозицією, яка стала доступною в короткостроковому режимі — є здача в оренду торгових точок. У США і Європі цей бізнес діє вже багато років. Безліч торговельний центрів і комплексів здають свої площі під кіоски для морозива, квітів та інших товарів. Послуга короткострокової оренди торгових точок — це відмінне рішення для бізнесменів-початківців, які вирішили убезпечити себе і переконатися в потребі певного товару або послуги. Не витрачаючи великих фінансів на оренду, кожен підприємець може оцінити, наскільки споживачі будуть зацікавлені в його пропозиції.

Короткострокова оренда складу

До нових сервісів можна також віднести короткострокову оренду складу. Послуга з’явилася в Києві абсолютно недавно, але вже набуває особливої популярності. Дуже часто комерційні компанії потребують тимчасовий склад для зберігання товарів або складське приміщення, де можна перевантажити продукцію з однієї фури в іншу. Саме для таких цілей компанії з надання послуг складського зберігання пропонують в оренду приміщення на період від одного дня. При цьому на території складів, як правило, працюють вантажники й комірники, завдяки чому орендуючи склад, можна значно заощадити на найманні співробітників. Безумовно, таку послугу гідно оцінять, як компанії-початківці, так і організації які активно розвиваються.

Наш сервіс індивідуального зберігання Столична Кладовка надає послуги оренди складу для бізнесу на будь-який термін, навіть від одного тижня.

У разі будь-яких ускладнень з вашим вантажем, товаром або майном ви завжди зможете орендувати склад відповідного розміру. До ваших послуг бокси та контейнери від 1 до 40 квадратних метрів на будь-який термін, навіть кілька днів.