0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Тимчасове зберігання меблів

Не знаєте куди перевезти меблі під час ремонту або переїзду? Наша компанія пропонує вам послугу тимчасового зберігання меблів. Склади, які ми підбираємо для клієнтів підійдуть, як для великих та громіздких меблів, так і для садових стільців та столів. Ми надаємо клієнтам тимчасове зберігання меблів за прийнятною вартістю на час переїзду, ремонту, перестановки меблів або для інших обставин.

Особливості тимчасового зберігання меблів

Тимчасове зберігання меблів на складі має свої особливості, які необхідно враховувати, щоб зберегти меблі в хорошому стані. Ми зібрали основні особливості тимчасового зберігання меблів, які важливо враховувати при виборі:

 • Правильне пакування. Для захисту меблів від пошкоджень під час транспортування та зберігання, їх необхідно правильно упаковувати. Зазвичай використовуються плівка, пінопласт та картонні коробки. Також слід переконатися, що кожна частина меблів правильно обгорнута й захищена від ударів.
 • Оптимізація простору. Меблі займають багато місця, тому важливо правильно оптимізувати простір на складі. Наш сервіс тимчасового зберігання пропонує різні розміри складів, щоб клієнти могли вибрати відповідний для своїх потреб.
 • Безпека. Меблі можуть бути досить дорогими, тому безпека на складі є дуже важливим аспектом. Склад має бути обладнаний сучасними системами безпеки, такими як відеоспостереження й системи тривожної та пожежної сигналізацій.
 • Послуги з перевезення. Найкраще скористатися послугами професійних компаній перевізників (мувінгові компанії), які окрім транспортування, надають додаткові послуги, як-от монтаж та демонтаж меблів, послуги з пакування. Це може допомогти значно заощадити час і зусилля при перевезенні та зберіганні меблів.
 • Термін зберігання. Меблі можуть зберігатися на складі протягом тривалого часу, але необхідно враховувати, що деякі матеріали можуть стати крихкими або втратити форму в разі недотримання температурних умов, тому необхідно забезпечити правильний контроль температури та вологості на складі.

Правильне зберігання меблів

Для збереження ваших меблів у відмінному стані під час зберігання, ми рекомендуємо вжити таких заходів:

 • Існують певні правила пакування та складування речей під час переїзду. Наприклад, дерев’яні вироби слід укладати в картонні коробки, а матраци та дивани обертати тканиною або плівкою. Крім того, важливо переконатися, що кожна деталь розташована горизонтально на рівній площині піддону та не має звисів або прогинів, щоб уникнути деформацій.
 • Для захисту скляних та глянцевих поверхонь оберніть їх повітряно-бульбашковою плівкою.
 • Під час пакування слід приділити особливу увагу шкіряним меблям. Перед обгортанням їх плівкою, необхідно обгорнути меблі м’якою тканиною, яка захистить матеріал від подряпин та пошкоджень.
 • Фіксуйте дверцята та ручки, щоб унеможливити їхнє відчинення під час завантаження та переміщення.
 • Переконайтеся, що всередині меблів, техніки та в кишенях одягу немає їжі, рідин та займистих предметів.
 • Якщо ви збираєтеся переїхати взимку, важливо пам’ятати, що на поверхні речей може утворитися конденсат. Щоб уникнути пошкоджень, необхідно його видалити перед тим, як почати упаковувати речі. Додатковий захист поверхонь можна забезпечити, обробивши їх воском або поліроллю.

Вам сподобаються наші умови:

Завжди в наявності вибір боксів для зберігання різних розмірів: від одного до сорока метрів;

Будь-який термін договору. Ви можете зберігати меблі, речі або техніку — тиждень, місяць, три місяці, рік і більше — як вам буде зручно;

Дотримання температурного режиму, що категорично важливо при зберіганні меблів;

Без переплати за місце. У будь-який момент можливо зменшити або збільшити розмір свого складу.

Без перенесення важких речей. Паркуєте автомобіль біля пункту вивантаження та використовуєте безкоштовні візки;

Цілодобовий доступ, без вихідних та свят. Відвідуєте бокс зі своєю картою доступу та пін-кодом для сигналізації;

Багаторівнева безпека. Під час зберігання доступ до боксу тільки у власника.

Регулярне обслуговування складського комплексу — прибирання, провітрювання, дератизація, перевірка мереж.

Прозора оплата — немає комісійних, комунальних та прихованих платежів;

Юридичне оформлення договору оренди, всі наші склади у власності.

Послуга тимчасового зберігання меблів — це простий та зручний спосіб зберегти ваші речі в безпеці та захистити їх від пошкоджень на час переїзду, ремонту або перестановки.

Звертайтеся в Складовку і ми із задоволенням допоможемо вибрати відповідний варіант тимчасового зберігання меблів, щоб задовольнити всі ваші потреби.

 

Чому Складовка?

Зручне розташування

Система безпеки

Цілодобовий доступ

Великий вибір боксів

Усі склади у власності