0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Зберігання речей для студентів

Останні іспити та сесії позаду. Студенти зітхають з полегшенням — «попереду літо, без будильників, нескінченних пар і конспектів». Можна планувати відпочинок, їхати додому або шукати роботу, щоб заробити за літо, але як бути з усіма речами, які залишилися в гуртожитку? Гуртожиток — не найкраще місце для зберігання особистих речей на все літо, тим більше, якщо в ньому планується проведення ремонтних робіт, а щоб відвезти все додому потрібно кілька поїздок туди та назад. Виснажливо, важко і нераціонально, адже після закінчення літнього періоду всі речі потрібно буде повертати тим же нелегким шляхом. Але є і більш раціональне та зручне рішення — камера зберігання. Оренда спеціального боксу під особисті речі — недороге задоволення, тим більше, що знайти таку послугу поблизу навчального закладу не складе труднощів.

Камери зберігання: для чого і коли потрібні студентам?

Більшість гуртожитків організовують ремонт на літній період, відповідно студентів просять вивезти всі свої речі. Якщо ремонту немає, і речі в принципі дозволено залишити, виникає наступне питання — хто несе відповідальність за збереження? Відповідь дуже проста — ніхто. І якщо з початку навчального року, студент проведе «інвентаризацію» та недорахується пари трійки цінних одиниць — детективне розслідування вести ніхто не стане та відповідальності за зникнення ніхто не понесе.

До того ж, дуже часто особистий багаж студента, становить не тільки комплект постільної білизни, одяг, але й навчальне приладдя. Це величезна кількість речей, поступово привезених і куплених протягом усього навчального року. Меблі для доброустрою кімнати, різна техніка та безліч іншого. В планах багатьох студентів — працевлаштуватися і залишитися жити в місті, в якому вони навчалися, тому поступово здійснюються серйозні придбання, перевезення яких в рідне місто зовсім не планувався.

Крім питання безпечного зберігання існує ще одна причина, по якій, залишати речі в гуртожитку не найкраща ідея, і це те, що в будь-який момент студенту може знадобитися його футбольний м’яч, велосипед, вентилятор або інша особиста річ, доступ до якої в більшості випадків закритий до початку навчального року. Зберігання для студентів — рішення всіх трьох проблем:

  • транспортування;
  • надійного і безпечного зберігання;
  • доступу в будь-який час.

Які послуги зі зберігання можна знайти?

Послуги індивідуального зберігання пропонує професійний сервіс зберігання «Столична Кладовка». Концепція співпраці з нами вкрай проста: клієнт вибирає бокс або камеру, оптимальну для кількості особистих речей, укладає договір з компанією на певний термін(від декількох днів до необмеженого періоду). Далі клієнт має можливість частково або повністю забрати свої речі в будь-який потрібний йому час, оскільки ми працюємо цілодобово, навіть у святкові та вихідні дні.

Бокс перебуває під надійним захистом: наша компанія має в своєму розпорядженні надійні замкові системи, відеоспостереження та інші інструменти для забезпечення цілісності речам клієнта, наприклад, сигналізація. Як правило, це чисті та сухі бокси або контейнери з оптимальними умовами для зберігання того чи іншого типу речей: без вологості та коливання температури.

Зберігання речей на час канікул може передбачати невелику камеру для одягу, взуття та інших особистих речей, а також більш просторі бокси для зберігання, що вміщають в себе габаритні меблі та техніку. Ціни за оренду нараховуються з урахуванням таких факторів як: площа боксу і період зберігання. Як правило, чим довший термін зберігання, тим вигідніший тариф. «Столична Кладовка» пропонує виключно вигідні ціни та оптимальні умови для зберігання вашого майна.

Спеціально для київських студентів ми підготували прекрасну пропозиціюміні-бокс для зберігання. Вартість його всього 100 гривень в місяць. Ціна оренди за три місяці складе 285 гривень. Це лише 3 гривні в день. Камера схову на залізничному вокзалі буде дорожчою!

Приносьте до нас на тимчасове зберігання і ви станете нашим постійним клієнтом.