0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Ремонт вдома?! Зберігайте меблі у нас

 

Серед наших клієнтів, чимало тих, хто планує зберігання меблів або вже орендував у нас свій склад. Спеціально для них ми написали кілька рекомендацій:

ОСОБЛИВОСТІ ЗБЕРІГАННЯ МЕБЛІВ НА СКЛАДІ

Якщо меблі антикварні або мають особливе значення для власника, то з нею ніхто не захоче розлучатися. Однак не завжди вона ідеально підходить під новий дизайн будинку або європейський ремонт квартири. До того ж, у дружини і домочадців можуть бути зовсім інші погляди на цінність тієї чи іншої речі. У результаті розлучатися шкода, а викинути руки не піднімаються, залишати вдома теж негоже. В такому випадку оренда міні-складу або окремого боксу (контейнера) для одного або декількох видів злегка застарілих, але милих серцю меблів окупить себе сторицею. Як і оренда корисної площі під час переїзду або на період капітального ремонту.

ОСНОВНІ УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ МЕБЛІВ

Але не всякий тимчасовий склад виявиться відповідним для утримання в ньому дерев’яного комода або величезного двоспального ліжка минулого століття, наприклад. Існує ряд стандартних вимог до складських приміщень для зберігання меблів. І серед них два основних:

  • вологість повітря всередині складу не повинна перевищувати 40-60 відсотків;
  • температурні коливання допускаються в межах від +18 до + 40 ° С.

Надмірна сухість або підвищена вологість повітря негативно позначається на будь-якому дерев’яному предметі. Особливо, якщо річ антикварна і покрита якимись особливими лаками або фарбою. Меблі можуть розсихатися або навпаки насичуватися вологою, що в обох випадках призводить до швидкого псування. Зайва вологість призводить до того, що в м’яких речах можуть заводитися найрізноманітніші паразити, а дерев’яна поверхня вкривається пліснявою. Найгірше, коли набивка або сама меблі починає піддаватися процесам гниття. Тому поставитися до цих двох параметрами слід з особливою увагою.

ПЕРЕВІРКА МЕБЛІВ НА НАЯВНІСТЬ ГРИЗУНІВ

Не менш шкідливі для будь-яких предметів гризуни або жучки, що поїдають деревину. Якщо умови зберігання в складських приміщеннях не дотримуються або зневажаються основні вимоги, легко можна отримати додаткові неприємності у вигляді самих різних шкідників. Жоден склад не вважається надійним, якщо в ньому час від часу не проводиться санітарна обробка поверхонь, дезінфекція. Оскільки гризуни або деревні жучки короїди, наприклад, можуть завдати значної шкоди власнику, який довірив свої антикварні меблі компанії зі зберігання речей. У «Складовці» до всіх перерахованих вище питань ставляться з величезною повагою і строго дотримуються всі нормативів щодо збереження будь-яких предметів, товару або продукції.

МОЖЛИВІСТЬ УПАКУВАННЯ МЕБЛІВ ПЕРЕД ЗБЕРІГАННЯМ

Всі професійно обладнані склади зберігання меблів зберігають їх, зазвичай, в упакованому варіанті. Зрозуміло, що збірні меблі дуже легко упаковуються. Однак окремі частини, які мають значні габарити, вимагають рук фахівця. Як правило, всі офісні меблі зазвичай огортаються картоном і ретельно обв’язуються. У той час, як м’які предмети упаковуються за допомогою поліетилену найнадійнішого матеріалу для захисту від будь-якого сміття і пилу. Плівка надзвичайно зручна також для зберігання меблів великих розмірів. Але оскільки вона не в змозі захистити від механічних пошкоджень, то її застосовують лише в разі професійного упакування, де будь-які несподіванки або неприємності просто виключаються з практики. «Складовка» місце, де надійність і безпека гарантовані спочатку, оскільки працюють в компанії тільки фахівці з великим досвідом і високою кваліфікацією. А стандарти зберігання меблів відповідають європейським.