0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Склад для інтернет магазину

Багато інтернет-магазинів, особливо початківців, вважають за краще безпосередньо отримувати товари від виробників, оминаючи потребу у власному складі. Однак, для того щоб розширити асортимент та збільшити продажі, склад для зберігання товарів стає необхідністю.

5 вагомих причин, через які склад необхідний для інтернет-магазину:

 1. Гарантований товарний запас
  Володіючи власним складом, інтернет-магазин може гарантувати постійну наявність товарів на складі, навіть у період сезонних розпродажів та святкових днів, що дає змогу уникнути незадоволення клієнтів та втрат продажів через брак товарів.
 2. Швидка доставка
  Відправлення товарів з власного складу займає менше часу, ніж у випадку, якщо товари були б замовлені у постачальника. Це дає змогу інтернет-магазину оперативно відповідати на запити клієнтів, покращувати рівень сервісу та підвищувати задоволеність клієнтів.
 3. Скорочення ланцюжка постачання
  Власний склад також знижує ризик затримок під час відвантажень, оскільки скорочує ланцюжок постачання. Це дає змогу уникнути непередбачених затримок, пов’язаних із проблемами у постачальника та мінімізувати час відвантаження замовлення клієнту.
 4. Економія на закупівлях
  Склад також дає можливість проводити гуртові закупівлі у постачальників, що економічно вигідніше, ніж дропшипінг. Інтернет-магазин отримує товари за гуртовими цінами та має можливість заробляти більше на продажу завдяки націнці.
 5. Розширення асортименту
  Маючи свій склад, інтернет-магазин може розширювати асортимент, пропонуючи клієнтам більше продукції. При цьому магазин може постійно контролювати якість продукції, що відвантажується, що підвищує рівень довіри з боку клієнтів і, отже, збільшує продажі.

Фулфілмент — невід’ємна частина сучасного інтернет-бізнесу, що дає змогу ефективно управляти складськими операціями та забезпечувати швидку доставку товарів клієнтам. Для багатьох невеликих інтернет-магазинів та бізнесів, що тільки-но відкрилися, повністю аутсорсинг зберігання та відвантаження товарів може виявитися дорогим варіантом. У такому разі, можливо, варто розглянути альтернативні варіанти, наприклад, частковий аутсорсинг або самостійне управління складськими операціями та оренду свого міні-складу з опцією розширення.

Незалежно від того, на якому етапі розвитку бізнесу ви перебуваєте, зберігання товару може стати однією з найбільших проблем, якщо обрати неправильне місце та умови зберігання. Тому, під час вибору складу для інтернет-магазину, слід враховувати такі чинники:

 • Зручне розташування: багато складів розташовані у віддалених районах, до яких неможливо дістатися пішки або громадським транспортом. Крім того, деякі склади можуть бути незручними для завантаження та розвантаження товару.
 • Наявність оперативного доступу: багато складів не працюють у вихідні або закриваються ввечері, що може ускладнити термінову доставку товару покупцеві.
 • Умови зберігання на складі: у приміщенні може бути волого, сухо або брудно, що може призвести до псування або зниження якості товару.
 • Рівень безпеки: склад має бути захищений від крадіжки та злому, щоб уникнути втрати товару та порушення прав клієнтів.
 • Якість обслуговування: склад повинен мати кваліфікованих співробітників, які можуть оперативно й ефективно розв’язувати проблеми, що виникають із товаром.

Обираючи склад для інтернет-магазину, слід враховувати всі перераховані вище фактори. Це дасть змогу гарантувати своїм клієнтам швидке та якісне доставлення товару, що підвищить рівень їхньої лояльності та поліпшить репутацію компанії на ринку.

Складовка — найкраще рішення для інтернет-магазинів

Оптимальний вибір для зберігання товарів інтернет-магазинів. Складські бокси варіативних розмірів, які підходять для маленьких та великих інтернет-магазинів з опцією заміни.

Охорона та безпека товару. Передбачено всі заходи, щоб забезпечити безпеку та збереження вашого товару. Більше не доведеться турбуватися про те, що товар буде вкрадений або зіпсований.

Гнучкий доступ. Ви можете потрапити у свій склад у будь-який час цілодобово. Це дає змогу вільно проводити вивантаження та завантаження товару в зручний час. Можна не турбуватися, що не встигнете завершити роботу в обмежений період часу.

Лояльність та допомога в розвитку. Можливість завжди поміняти свій склад на більший або менший розмір залежно від сезонності бізнесу або етапів його організації.

Додаткові можливості. На території комплексу є бездротовий доступ до Інтернету, де можна приймати замовлення. Організація складського офісу або оренда маленького офісу для підприємців-початківців.

Зручність та простота. Договір оренди складського приміщення укладається на термін від 1 тижня. Оплата тільки за оренду боксу без підрахунку комунальних та інших платежів.

На відміну від великих логістичних комплексів — ми спеціалізуємося на наданні складських послуг саме для малого бізнесу та запрошуємо організувати склад для інтернет-магазину в Складовці.

Бронювання складського приміщення можна оформити на нашому сайті або за телефоном за допомогою наших менеджерів.

 

Чому Складовка?

Зручне розташування

Система безпеки

Цілодобовий доступ

Великий вибір боксів

Усі склади у власності