0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Склад тимчасового зберігання (СТЗ)

Сьогодні, коли тимчасове зберігання стало популярнішим та доступнішим, СТЗ не тільки зберігають ваш товар, а й дають змогу оптимізувати витрати компаній.  Оренда складу тимчасового зберігання — ідеальне рішення для малого бізнесу.

СТЗ — це склад, який може бути орендований на короткий або тривалий термін, залежно від потреб бізнесу. Складські приміщення знаходяться в спеціальних будівлях, обладнаних усім необхідним для безпечного зберігання товару або вантажу. Також можна скористатися послугою подобового зберігання, якщо потрібно зберігати товар тільки на один або на декілька днів.

Переваги СТЗ для малого бізнесу:

  1. Економія. Склад тимчасового зберігання надаються за нижчою ціною, ніж склади в ТРЦ або на території промислових комплексів, що дає змогу заощадити на орендних платежах.
  2. Гнучкість. Орендувати СТЗ можливо на будь-який термін — від одного дня до декількох місяців. Це особливо зручно для малих бізнесів, які працюють із сезонними товарами.
  3. Безпека. Склад тимчасового зберігання забезпечуються сучасною системою безпеки, що включає відеоспостереження та охорону. Всі товари або вантажі перебуватимуть у безпеці.
  4. Зручність. СТЗ розташовуються в зручних місцях, що забезпечує легкий доступ до товару або вантажу. Можливість вибрати бокс потрібної площі, щоб зберігати саме ту кількість товару, яка необхідна.
  5. Відсутність додаткових витрат. Оренда СТЗ включає всі необхідні послуги, такі як електрика та водопостачання, що дає змогу уникнути додаткових витрат на комунальні послуги.

Використання послуг складів тимчасового зберігання є оптимальним вибором для одноразових угод. На відміну від митних складів, комплекси тимчасового зберігання забезпечують вільний доступ до вантажу, дають змогу здійснювати вимірювання, зважування та переміщення товарів усередині складу. Ці ж переваги пропонує й компанія Складовка — сучасний склад індивідуального зберігання в Києві. Оренда складу тимчасового зберігання — це зручне й економічно вигідне рішення для малого бізнесу. Воно дає змогу зберегти товар або вантаж у безпеці та готовності до продажу, а також оптимізувати витрати.

До ваших послуг:

Завжди в наявності вибір боксів для офісів різного розміру: від 1 до 100 м2;

Юридичний договір з гнучкими термінами оренди від одного тижня до декількох років;

Дотримання температурного режиму, що винятково важливо при зберіганні меблів;

Зрозуміла постійна оплата — без комунальних та прихованих платежів;

Цілодобовий доступ для представників компанії, без вихідних та свят зі своєю картою доступу і пін-кодом;

Додаткові гарантії безпеки при тривалому зберіганні. Весь складський комплекс у власності компанії.

Регулярне обслуговування складського комплексу — прибирання, провітрювання, дератизація, перевірка мереж.

Без переплати за зайве місце. У будь-який момент можливо зменшити або збільшити розмір свого складу.

Зв’яжіться з менеджерами Складовки для оренди складу тимчасового зберігання, і ви станете нашими постійними клієнтами.

 

Чому Складовка?

Зручне розташування

Система безпеки

Цілодобовий доступ

Великий вибір боксів

Усі склади у власності