0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Позаофісне зберігання документів

Ведення архіву документів відповідно до законодавства є обов’язковою вимогою для кожного підприємства, як державного, так і комерційного, як для великих холдингів, так і для малого бізнесу. За правильне зберігання архівних документів керівництво несе персональну відповідальність. Навіть перехід на цифрові носії не скасовує значимості простого паперу, який може займати колосальне місце. Стан справ ускладнюється, якщо на підприємстві йде оптимізація, переїзд в нове приміщення або ліквідація.

Послуга компанії Столична Кладовка зі зберігання документів допомагає організаціям звільнити цінний офісний простір і використовувати його в інших цілях, що дозволить збільшити ефективність діяльності.

Для кого буде цікава послуга «Позаофісне зберігання документів»:

  • Компаніям будь-якої форми власності та підприємцям, які хочуть зберегти важливу документацію від надзвичайних подій;
  • Приватним особам, які хочуть зберегти конфіденційні документи від розголошення;
  • Підприємствам, які мають великі архіви документів і бажають розвантажити приміщення і співробітників від рутинної роботи;
  • Компаніям, які на період переїзду, ремонту або іншої причини припинення діяльності, потребують місця для  зберігання документації;

Ви самостійно підбираєте розмір свого боксу для зберігання. У міру необхідності ви зможете збільшувати або зменшувати займану площу. Висота кожного боксу 3 метра тому можливе стелажне зберігання. Доступ до свого складу – цілодобово. Багаторівнева система безпеки гарантує збереження. Вартість зберігання архіву документів не буде обтяжливою, а ваша документація надійно збережеться. Крім того, ви можете використовувати свій бокс, немов Тетріс –зберігати також і невикористовуване офісне обладнання, офісні меблі і т.д.

Але якщо вам необхідні професійні архівні послуги: обробка документів, експертиза цінності, знищення документів та багато іншого, то тоді ви можете звернутися до наших партнерів – європейської компанії архівних послуг повного циклу Райссвольф Україна. 

Тут ви отримаєте повний якісний аутсорсинг, включаючи зрозуміло і зберігання документів.