0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Позаофісне зберігання документів

Ведення архіву документів відповідно до законодавства є обов’язковою вимогою для кожного підприємства — як державного, так і комерційного, як для великих холдингів, так і для малого бізнесу. За правильне зберігання архівних документів керівництво несе персональну відповідальність. Навіть перехід на цифрові носії не скасовує значення простих паперів, які можуть займати колосальну кількість місця. Незважаючи на те, що останнім часом дедалі більше людей починають використовувати електронні сервіси документообігу, як-от “Вчасно”, “M.E.Doc”, “Paperless”, — з плином часу документація все одно продовжує накопичуватися. Становище погіршується, якщо на підприємстві йде оптимізація, переїзд у нове приміщення або ліквідація.

Кому буде цікава послуга «Позаофісне зберігання документів»:

  • Компаніям будь-якої форми власності та підприємцям, які хочуть убезпечити важливу документацію від надзвичайних подій;
  • Приватним особам, які бажають зберегти конфіденційні документи від розголошення;
  • Підприємствам, що мають великі архіви документів та хочуть розвантажити приміщення і співробітників від рутинної роботи;
  • Компаніям, які на період переїзду, ремонту або будь-якого іншого припинення діяльності, потребують надійного місця для зберігання документації;

Переваги зберігання документів поза офісом

Позаофісне зберігання документів є чудовою альтернативою для компаній будь-якого профілю:

  • Передача документів на зберігання поза офісом не вимагає великих витрат та капітальних вкладень, таких як будівництво нових приміщень або придбання стелажного обладнання для зберігання паперів. Крім того, ви можете уникнути необхідності постійного контролю за зберіганням документів та присутності на об’єкті.
  • Обравши послугу позаофісного зберігання документів, ви даєте своїй компанії можливість активно розвиватися та просуватися вперед, а не потопати в зростаючій купі паперів. Передайте свої документи на зберігання професіоналам і ви зможете заощадити свої сили та час.
  • Якщо у вас відбувається ремонт або переїзд, і ви поки що не знаєте, де зберігати велику кількість необхідних вам паперів та документів, найкращим вибором буде звернутися до фахівців, які надійно збережуть ваші документи, не загубивши жодного важливого чека або квитанції.

Послуга Складовки зі зберігання документів допомагає організаціям звільнити дорогий офісний простір та використовувати його в інших цілях, що дасть змогу збільшити ефективність діяльності бізнесу. Складовка організовує транспортування майна клієнтів до складу і назад, а також за запитом надасть спеціальні архівні короби для тимчасового зберігання документів.

Для зберігання документів ми пропонуємо

Великий вибір розмірів боксу для зберігання документів.

Зміна боксу при збільшенні або зменшенні кількості документів

Усі бокси заввишки 3 метри — це дає змогу вигідно зберігати великий обсяг документів

Доступ та робота з документами для представників компанії — цілодобово.

Багаторівнева система безпеки, фізична охорона, відеоспостереження

Дотримання режимів температури та вологості для кращого збереження документації

Оплата тільки за оренду приміщення — жодних підрахунків комунальних платежів

Гнучкі терміни договору оренди боксу для зберігання архіву — від одного тижня до нескінченності

Замовити оренду боксу для позаофісного зберігання документів можна за телефоном або через сайт. Фахівці Складовки із задоволенням розкажуть вам про всі можливості співпраці. Незалежно від того, чи є ваша компанія малим підприємством або великим холдингом, ми з радістю надамо допомогу в зберіганні вашої документації.

Замовте нашу послугу вже сьогодні та вже завтра ваші документи будуть надійно зберігатися.

 

Чому Складовка?

Зручне розташування

Система безпеки

Цілодобовий доступ

Великий вибір боксів

Усі склади у власності