0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Склад відповідального зберігання

Відповідальне зберігання є популярним запитом в інтернеті, коли йдеться про складські послуги. Ця послуга забезпечує зберігання товарів, меблів, речей та інших предметів, які потребують тимчасового зберігання. Класичний варіант відповідального зберігання передбачає доступ до складу: обмежений або можливий тільки в присутності особи, що буде вас супроводжувати, а також зберігання майна на загальних полицях з усіма. Крім того, послуга передбачає оформлення письмової заявки на отримання майна за певний час, а також постійне пакування речей для їхнього кращого збереження.

Одна з основних послуг, що надаються компаніями, які займаються організацією відповідального зберігання, полягає в передачі товарів та продуктів на тимчасове розміщення в спеціально обладнаних складських приміщеннях за певну плату. Така форма зберігання дає змогу замовнику не тільки уникнути необхідності утримання власних складів, а й передати відповідальність за збереження товару протягом усього часу його перебування на складі компанії-постачальника.

Склад відповідального зберігання, розташований у Києві, зазвичай пропонує своїм клієнтам повний комплекс складських послуг. Тут здійснюється ручне або механізоване вивантаження товарів із транспортних засобів, приймання та комплектація вантажу, а також його палетування та відвантаження.

Для того, щоб забезпечити дбайливе відповідальне зберігання вантажів, слід приділити особливу увагу оснащенню складських приміщень. Склади мають відповідати всім технічним характеристикам, які висуваються до приміщень того чи іншого типу (йдеться про оснащення обладнанням та різною технікою, покликаною підтримувати потрібний температурний режим тощо).

Особливо популярна послуга відповідального зберігання товару на складі серед компаній України, що ведуть сезонний бізнес та логістичних організацій.

Переваги розміщення вантажів на складах під відповідальне зберігання:

 • Гнучкість ціноутворення (оплата здійснюється за надані послуги відповідального зберігання та за фактом використовуваного місця, площа приміщення “не гуляє”, як це буває у випадку з орендою складських приміщень у звичайному порядку, і не потрібно закладати фіксовану заробітну плату співробітникам);
 • Економія часу (не потрібно витрачати час на сортування вантажу, пакування тощо. Крім того, немає потреби в навчанні персоналу для виконання робіт такого виду);
 • Висока швидкість виконання необхідних маніпуляцій з різними видами вантажів (навіть якщо компанія має власні склади для розміщення вантажу, то далеко не завжди є потрібна кількість вантажників та необхідних інструментів для того, щоб повністю покрити свої потреби. Йдеться про автонавантажувачі, рокли тощо).

Де можливо скористатися послугою “Відповідальне зберігання”?

У Києві є три типи складів, де можна скористатися послугою відповідального складського зберігання:

 1. Холодильні склади призначені для зберігання продуктів, які не потребують глибокого заморожування, як-от консерви, соки, напівфабрикати, дитяче харчування та молочні продукти. Температурний діапазон у цих приміщеннях зазвичай становить від 0 до +5°С. Холодильні склади забезпечують делікатне охолодження, тому ідеально підходять для зберігання лікарських препаратів.
 2. Морозильні склади підходять для продуктів, які потребують глибокого заморожування, таких як морозиво, пельмені, риба тощо. Температура в таких приміщеннях може досягати -22°С, що дає змогу продуктам зберігатися протягом тривалого часу.
 3. Сухі склади використовуються для зберігання різних вантажів, які не вимагають особливих температурних умов. Сюди можна віднести автозапчастини, елементи декору для дому, дитячі іграшки, будівельні матеріали, верстати та інші вантажі.

Усі ці типи складів забезпечують послугу відповідального складського зберігання, яка дає змогу гарантувати збереження товарів протягом усього періоду зберігання.

Однак, нині все більше людей віддають перевагу оренді індивідуального складу, ніж послугам відповідального зберігання. І це не дивно. Оренда індивідуального складу має низку переваг перед класичним варіантом відповідального зберігання.

 1. Оренда складського боксу в складі професійного сервісу зберігання надає можливість доступу в будь-який зручний час самостійно або за допомогою передавання карти доступу та пін-коду від сигналізації. Крім того, цілодобовий доступ забезпечує зручність та комфорт під час зберігання речей.
 2. Оренда індивідуального складу надає гнучкі можливості з управління своїм майном. Клієнт сам обирає розмір боксу та термін зберігання, що дає змогу організувати простір на свій розсуд.
 3. Проста та прозора оплата без комунальних, підрахунку коробок та комісійних платежів — ще одна перевага оренди свого складу.
 4. Підписується договір лише один раз під час першого відвідування, надалі жодних паперів та формальностей.
 5. Немає потреби у додаткових витратах на пакування речей та складське обладнання. Засоби перевезення вантажів надаються безкоштовно.

Таким чином, оренда індивідуального складу надає низку незаперечних переваг порівняно з класичним варіантом відповідального зберігання.

До ваших послуг:

Завжди в наявності вибір боксів для офісів різного розміру: від 1 до 100 м2;

Юридичний договір з гнучкими термінами оренди від одного тижня до декількох років;

Дотримання температурного режиму, що винятково важливо при зберіганні меблів;

Зрозуміла постійна оплата — без комунальних та прихованих платежів;

Цілодобовий доступ для представників компанії, без вихідних та свят зі своєю картою доступу і пін-кодом;

Додаткові гарантії безпеки при тривалому зберіганні. Весь складський комплекс у власності компанії.

Регулярне обслуговування складського комплексу — прибирання, провітрювання, дератизація, перевірка мереж.

Без переплати за зайве місце. У будь-який момент можливо зменшити або збільшити розмір свого складу.

Складовка пропонує індивідуальні рішення, що задовольняють потреби кожного клієнта. Ми забезпечимо максимальний рівень комфорту та зручності під час зберігання вашого майна на складі.

Зв’яжіться з нами та наші менеджери запропонують Вам оптимальні варіанти для зберігання ваших товарів, речей, обладнання, меблів та інших пунктів із вашого списку.

 

Чому Складовка?

Зручне розташування

Система безпеки

Цілодобовий доступ

Великий вибір боксів

Усі склади у власності