0 800 33 96 26
Безкоштовно з усіх стаціонарних і мобільних телефонів в Україні

Важлива інформація про роботу у період воєнного стану

Шановні клієнти Столичної Кладовки!

В цей непростий воєнний час поспішаємо вас заспокоїти, що весь комплекс зберігання знаходиться в повній безпеці!

Сховище працює у звичайному режимі. Охоронні заходи посилено.

Частина співробітників виконують свій обов’язок перед Батьківщиною, а решта завжди на зв’язку і, у разі потреби, відповідатимуть на будь-які ваші питання.

У нас відкриті та працюють усі популярні месенджери — Viber, What’s App, Telegram, Facebook, Instagram, а також звичайні телефони та електронна пошта. Навіть у випадку повітряної тривоги, збоїв у зв’язку або інших непередбачуваних обставинах – ви можете залишити своє повідомлення, вказати бажаний вид комунікації, і ми завжди зв’яжемося з вами трохи пізніше.

Беручи до уваги актуальну тенденцію до релокації та пересування наших громадян, нагадуємо, що оформлення договорів на оренду складу, оренду боксів, оренду контейнерів, тимчасового зберігання речей і т.д. — можливе онлайн.

Ми діємо згідно з законами воєнного стану, але відвідування вашого сховища все ще дозволяється цілодобово (в межах ваших можливостей щодо переміщення в рамках комендантської години). У разі відсутності електропостачання для відвідувачів передбачені переносні лампи та ліхтарі, що знаходяться в охорони.

З перших днів російської агресії ми активно допомагаємо нашій армії та силам Територіальної оборони, тому не сумнівайтеся, що частина коштів від вашої оплати допомагає обороноздатності нашої країни.

На фронті та в тилу, кожен з нас на своєму робочому місці зобов’язаний давати максимум того, що може і що повинен. Ми переможемо, але разом ми зможемо це зробити набагато швидше!

Слава Україні!
Героям Слава!